S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קהילת הפורומים S4israel - הקהילה הישראלית למשחק S4league. באתר יש מדריכים וטיפים, תחרויות, טורנירים ואתגרים ומקום לשאלת שאלות.

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser

Go down 
+4
Alcoholic
Slayer
_ChaoticSmile_
PedoFail
8 posters
מחברהודעה
PedoFail
Beginner
Beginner

מד אזהרות :
דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser Left_bar_bleue0 / 50 / 5דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser Right_bar_bleue

מספר הודעות : 19
Skill Points : 22

דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser Empty
הודעהנושא: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat Nov 14, 2009 10:33 pm

ובכן אנחנו (4 אנשי הקהילה בנתיים ) משחקים S4 כמובן (:
אבל הופה הופה
יש רק 3 מצבים במשחק .....
איזה נבחר ?
טוב
אז איזה מוד אתם הכי מעדיפים ?
DM . TD . Cheaser

טוב אני אישית מעדיף יותר DM מאשר כל השאר
כי בDצ לא ממש צריך קישורים טובים וגם רוב הסקילים שימושיים ולכן כל מה שצריך זה לדעת לכוון והלתחמק בעיקרון.
קשה להגיד שאיש נוב שם כי הוא משתמש בHMG (תמיד אפשר לבוא אליו מאחור פה אבל בTD ובצ'יסר אי אפשר ) אז אפשר להגיד שכולם שווים שם ואז רק אימונים יעזרו .

TD
בTD אני מוצא שתי חסרונות עיקריים ...
ברוב המפות האחרות (חוץ מטנל) יש טריקים שעוזרים לך לעשות TD
למה זה לא טוב ?
כי הטריקים דיי פשוטים ואפשר ללמוד אותם בחצי שעה .
והם עושים תמשחק יותר מדי קל .
(בוא ניקח סטיישן 2 הלא פעם קרה לכם ש15 שניות מאז שהתחיל הסיבוב כבר היה טאצ' דאון ? ואז אחרי זה הצלחתם להגיע לשם מהר אבל, בלי SP , כל הקבוצה היריבה תתקוף אותכם ותיקח לכם תכדור. מישהו יעשה מהר את תטריק המהיר ויעשו לכם נקודה . (יכול להיות שהוא בקבוצה שלכם ואז אתם לא מקבלים הרבה נקודות ובעצם אתם סתם במשחק. )
(אני מדבר על האנשים שישר נוקחים תכדור וישר עושים טאצ' דאון שזה קצת מעצבן כבר =/ ואז המשחק נגמר אחרי 5 דקות במשחק של חצי שעה )
כמובן שאפשר לעצור את זה אבל תצטרכו לשמיו ישאר בבסיס ויחכה.

דבר שני
יש כאן מלאאאאאא נשקים סקילים שיעזרו לכם ויגרמו לאנשים להגיד שאתם נובים
כמו שאתם משתמשים באנקור שזו דרך מהירה לעשות TD או משתמשים בHMG ברחוב צר שכל מי שבא מת ישר ...
לגבי האנקור אני לא חושב שזה נובי ... זה רק אומר שאתה לא יודע להגן כמו שצריך .

צ'יסר
טוב לכל מפה בצ'יסר יש משהו שאני שונא אבל שתי הדברים מנוגדים זה לזה.
ביער ובמקדש זה שיכול לקחת לכם שנה לתפוס מישהו אחד אם הוא בורח ממכם...

בBB ובעיגול 2 הורגם יותר מדייייייי מהר אחד את השני (לפעמים לא תמיד ^^" )
ואז אתה נשאר לבד היחיד עם שכל שלא לבוא עם נשק לבד מול צ'יסר שיהרוג אותך בשתי שניות .

בכל מקרה אני מעדיף תBB ואת העיגול 2 כי אם אתם מספיק חכמים או יש לכם תעופה או אנקור אז זה בבדר...

דעתכם ?
חזרה למעלה Go down
_ChaoticSmile_
Beginner
Beginner
_ChaoticSmile_

מד אזהרות :
דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser Left_bar_bleue0 / 50 / 5דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser Right_bar_bleue

מספר הודעות : 14
Skill Points : 21

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat Nov 14, 2009 11:32 pm

אני מוצא את ה TD כיותר מעניין
כי תרגילי קפיצה כבר רובם נמצאו דרכים לעצור
וכול הכיף זה להמציא תרגילים והעובדה שיש
לך מטרה שהיא לא להרוג .
אני מוצא את DM ו CHASER משעממים בגלל
שכל מה שאתה עושה זה להרוג
ב TD אתה הורג + צריך לנסות להבקיע .
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

מספר הודעות : 675
Skill Points : 3890

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySun Nov 15, 2009 10:33 pm

אני אישית מעדיף את הTD (החלטה שקבעתי רק לפני שבוע לאחר שכל השנה וחצי ששיחקתי עד עכשיו העדפתי DM).
אני גם חושב שTD יותר מעניין במיוח למי שמיומן ומכיר את המשחק, יש לזה מטרה מורכבת יותר, וחוץ מלהרוג צריך גם להבקיע טאוצ'דאון לקבוצה השניה.
חזרה למעלה Go down
http://www.site/2all.co.il/s4league
Alcoholic
משתמש בפרישה
Alcoholic

מד אזהרות :

מספר הודעות : 338
Skill Points : 1122

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptyThu May 06, 2010 6:51 pm

Cheaser כי אני אוהב את המצב של כולם על אחד
חזרה למעלה Go down
http://thegamespleace.topgoo.net/forum.htm
XxS4RocksxX

מנהלת קטגוריית S4League

מנהלת קטגוריית S4League
XxS4RocksxX

מד אזהרות :

מספר הודעות : 167
Skill Points : 690

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySun May 09, 2010 12:24 am

DM אני אוהב להרוג וגם להסתובב חופשי ככה אפשר לבוא לאנשים מאחוריהם בזמן שהם מתחבאים מחבר של הבוצה שלך שמנסה להרוג אותם וברגע שהם מסתובבים אחורה שני יריות לכיוון הראש וכבר מקבלים שתי נקודות וזה מצחיק lol!
חזרה למעלה Go down
Alcoholic
משתמש בפרישה
Alcoholic

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptyWed May 12, 2010 2:42 am

עדכון אני יותר אוהב DM זה יותר כיף להסתובב חושפי ולירות ולתפס על הגג זה כיף!! Exclamation
חזרה למעלה Go down
TheDMKiller
Super Rookie
Super Rookie
TheDMKiller

מד אזהרות :
דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser Left_bar_bleue1 / 51 / 5דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser Right_bar_bleue

מספר הודעות : 188
Skill Points : 531

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptyWed May 12, 2010 9:05 pm

אני אוהב DM יותר כי זה הכי כיף להרוג בחופשיות!! Twisted Evil
חזרה למעלה Go down
http://noampfeifel.tipo.co.il
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptyWed May 12, 2010 9:47 pm

O.o מה קורה כאן? כולם מעתיקים מauraman? טוב אני עדיין נשאר בהחלטה שלי (TD)ועכשיו אני הרבה הרבה הרבה יותר טוב במשחק אז גם בגלל זה. הרבה יותר קל לי בTD מכל הבחינות.
אמנם גם אני אוהב DM, הקטע של להרוג את האחרים ולקבל את מספר ההריגות הגבוה ביותר אבל זה פשוט מדי.
CHASER זה גם ממש כיף במיוחד כי אני אחד מאלה שאי אפשר לתפוס ואני גם כמעט תמיד מקום ראשון... ואני גם לא רע בתור הצ'ייסר.
בכל מקרה TD זו ההחלטה שלי.
חזרה למעלה Go down
Alcoholic
משתמש בפרישה
Alcoholic

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptyWed May 12, 2010 9:51 pm

לא מעתיק זה באמת מה שאני הכי אוהב
חזרה למעלה Go down
The-Doctor
מנהל ראשי
מנהל ראשי
The-Doctor

מד אזהרות :

מספר הודעות : 96
Skill Points : 699

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptyThu May 13, 2010 1:58 am

אני אוהב פחות או יותר את הכל, תלוי עם מי משחקים
חזרה למעלה Go down
http://www.s4israel.co.cc
Mr.Sorrow
Beginner
Beginner

מד אזהרות :

מספר הודעות : 15
Skill Points : 37

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat May 15, 2010 4:31 am

אני הכי אוהב DM, כי בכללי DM זה סקילים לגמרי, בלי שום בולשיט אחר. מי שטוב בDM יש לו כישורי משחק והוא יכול לשחק גם בצ'ייסר וגם בTD.
אני כמעט ולא עושה TD -.-
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat May 15, 2010 7:17 pm

Mr.Sorrow כתב:
אני הכי אוהב DM, כי בכללי DM זה סקילים לגמרי, בלי שום בולשיט אחר. מי שטוב בDM יש לו כישורי משחק והוא יכול לשחק גם בצ'ייסר וגם בTD.
אני כמעט ולא עושה TD -.-

זה נכון שDM עוזר בהתחמקות, התקפה, מתקפות פתע ועוד בל אני לו מסכים שרק מDM אתה יכול להיות טוב בTD וCHASER.
בשביל TD צריך לדעת גם הרבה תרגילי קפיצה, לפתח קישורי הגנה, לקיחת הכדור, והבקעת TD. בTD יש את הסטרייקר שהוא עם הכדור, יש את הבייקר שצמוד אליו ומגן עליו, יש את האינביידר שפולש להגנה של היריב ועוד...
DM זה יותר מדי פשוט, TD מורכב.
חזרה למעלה Go down
Mr.Sorrow
Beginner
Beginner

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat May 15, 2010 7:47 pm

S4_Slayer כתב:
Mr.Sorrow כתב:
אני כמעט ולא עושה TD -.-

זה נכון שDM עוזר בהתחמקות, התקפה, מתקפות פתע ועוד בל אני לו מסכים שרק מDM אתה יכול להיות טוב בTD וCHASER.
בשביל TD צריך לדעת גם הרבה תרגילי קפיצה, לפתח קישורי הגנה, לקיחת הכדור, והבקעת TD. בTD יש את הסטרייקר שהוא עם הכדור, יש את הבייקר שצמוד אליו ומגן עליו, יש את האינביידר שפולש להגנה של היריב ועוד...
זה היה יכול להיות מורכב, אבל פשוט חצי מהמשחקים הופכים להיות: מישהו בא, לוקח את הכדור, עושה את הסקיל ששכחתי איך קוראים לו עד שהוא מגיע למטר לפני השער ומבקיע.
לאדע, אני לא אוהב יותר מדי גם TD כי זה מגביל אנשים שלכל אחד יש תפקיד. בDM למשל אתה יכול להיות סנייפר מתי שבאלך, אתה יכול ללכת ולהכנס בהם ראש בראש מתי שבאלך, אבל בTD אתה צריך להשאר כסנייפר\סטרייקר\בייקר אנאערף ~
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat May 15, 2010 8:43 pm

Mr.Sorrow כתב:
S4_Slayer כתב:
Mr.Sorrow כתב:
אני כמעט ולא עושה TD -.-

זה היה יכול להיות מורכב, אבל פשוט חצי מהמשחקים הופכים להיות: מישהו בא, לוקח את הכדור, עושה את הסקיל ששכחתי איך קוראים לו עד שהוא מגיע למטר לפני השער ומבקיע.
לאדע, אני לא אוהב יותר מדי גם TD כי זה מגביל אנשים שלכל אחד יש תפקיד. בDM למשל אתה יכול להיות סנייפר מתי שבאלך, אתה יכול ללכת ולהכנס בהם ראש בראש מתי שבאלך, אבל בTD אתה צריך להשאר כסנייפר\סטרייקר\בייקר אנאערף ~

זה ממש לא נכון O.o מה הקשר?
אני יכול לקחת נשק סנייפ ובכלל לא להיות סנייפר.
אני יכול להיו סנייפר ולהישאר בהגנה וחרי זה להחליט שבאלי לנסות להבקיע TD.
ו"הסקיל הזה" נקרא Anchor ובכלל לא הרבה אנשים עושים את זה רק מי שלא יכול לעשות TDבלי זה.
אל תכליל הכללות אם הן לא נכללות כלפי כולם ואל תציג "עובדות" אם הן לא נכונות, מה שהופך אותן לדעות אישיות.
גם לא הזכרתי שאפשר במחצית להחליף שחקן עם נשקים אחרים וסקיל אחר ואז זה בכלל הופך את מה שאמרת ללא נכון.

בוא נסגור את זה ונגיד שכל אחד והדעה שלו, אני מעדיף TD, אתה מעדיף DM, אבל כשאתה מנמק אתה לא יכול להגיד דברים לא נכונים ולהציג אותם כעובדות, אתה יכול להגיד "לדעתי" או "אני חושב ש...".
חזרה למעלה Go down
Alcoholic
משתמש בפרישה
Alcoholic

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat May 15, 2010 9:16 pm

צוף צודק אין שום קשר.

אבל אני חושב שגם אתה צודק רק בחלק אחד וגם לא ממש כי אם אתה טוב בTD שזה הרבה יותר מורכב מDM אם אתה שולט בTD אז רוב הסיכוים שתשלוט גם בDM.
חזרה למעלה Go down
Mr.Sorrow
Beginner
Beginner

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat May 15, 2010 9:51 pm

S4_Slayer כתב:
Mr.Sorrow כתב:
S4_Slayer כתב:
Mr.Sorrow כתב:
אני כמעט ולא עושה TD -.-

זה ממש לא נכון O.o מה הקשר?
אני יכול לקחת נשק סנייפ ובכלל לא להיות סנייפר.
אני יכול להיו סנייפר ולהישאר בהגנה וחרי זה להחליט שבאלי לנסות להבקיע TD.
ו"הסקיל הזה" נקרא Anchor ובכלל לא הרבה אנשים עושים את זה רק מי שלא יכול לעשות TDבלי זה.
אל תכליל הכללות אם הן לא נכללות כלפי כולם ואל תציג "עובדות" אם הן לא נכונות, מה שהופך אותן לדעות אישיות.
גם לא הזכרתי שאפשר במחצית להחליף שחקן עם נשקים אחרים וסקיל אחר ואז זה בכלל הופך את מה שאמרת ללא נכון.

בוא נסגור את זה ונגיד שכל אחד והדעה שלו, אני מעדיף TD, אתה מעדיף DM, אבל כשאתה מנמק אתה לא יכול להגיד דברים לא נכונים ולהציג אותם כעובדות, אתה יכול להגיד "לדעתי" או "אני חושב ש...".
כמעט בכל TD שהייתי בוהשמתמשו בAnchor ~ המון אנשים עושים את זה.
וברור שאפשר גם אם אתה סנייפר להחליט ללכת ולתקוף ולנסות להכניס TD, אבל אז הקבוצה מתעצבנת עלייך שלא שמרת, או שמה אתה לוקח את הכדור או שבלה בלה בלה בלה, וזה כן קורה. O-ם

שמע, לא שיחקתי בהרבה TD, אבל באלו שכן שיחקתי זה כן קרה, אז אני מדבר לפי מה שראיתי ~
חזרה למעלה Go down
PedoFail
Beginner
Beginner

מד אזהרות :

מספר הודעות : 19
Skill Points : 22

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySat May 29, 2010 10:47 pm

טוב, אני חוזר בי (:
TD זה באמת האחד הכפים
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySun May 30, 2010 12:08 am

PedoFail כתב:
טוב, אני חוזר בי (:
TD זה באמת האחד הכפים

מה זאת אומרת "חוזר בי"? רגע אתה זה GoofyGoober??? וואלה שינית את השם משתמש XD
חזרה למעלה Go down
Alcoholic
משתמש בפרישה
Alcoholic

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser   דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser EmptySun May 30, 2010 1:55 am

חח באמת לא ידעתי מי זה
חזרה למעלה Go down

דיון| Dm Vs Td Vs Cheaser
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» דיון| כמה זמן ביום אתם משחקים בS4?
» דיון| מה אתם בכיתה?
» דיון| כמה זמן אתם משחקים בS4?
» דיון| Royal Battle