S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קהילת הפורומים S4israel - הקהילה הישראלית למשחק S4league. באתר יש מדריכים וטיפים, תחרויות, טורנירים ואתגרים ומקום לשאלת שאלות.

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !

Go down 
+4
MusicGod
amirpartos
Slayer
Nicolette216
8 posters
מחברהודעה
Nicolette216
Noob

מד אזהרות :
פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! Left_bar_bleue0 / 50 / 5פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! Right_bar_bleue

מספר הודעות : 2
Skill Points : 25

פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! Empty
הודעהנושא: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptyWed Mar 30, 2011 12:43 am

חשבתי לעשות סירטון ביחד...

אבל רק לרמה 10 ומעלה ...

בשביל להירשם ראו למטה ↓

שם בפורום:

שם במשחק:

רמה:

דרך יצירת קשר:

וגם מי שמיצתרף ויש לו תוכנה לצילום שיגיד לי,בגלל שלי יש אבל אם לכמה משתתפים יש תוכנת צילום אז נוכל לחבר יחד את הכל וכשכל אחד בתורו השם שלו יהיה כתוב על המסך כשהוא משחק ( בסירטון ) .

מחכה לתשובה ! Razz
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :
פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! Left_bar_bleue0 / 50 / 5פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! Right_bar_bleue

מספר הודעות : 675
Skill Points : 3890

הודעהנושא: Re: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptyWed Mar 30, 2011 6:13 pm

מצטער, אבל אף אחד כבר לא מתחבר לפורום הזה. מלפני חצי שנה בערך הפורום "נסגר" (באופן לא רשמי) כי לא הצלחנו להביא עוד משתמשים ואני האדמין היחיד שלא פרש... בסופו של דבר גם אני התייאשתי. בכל מקרה אני לא משחק כמו ששיחקתי פעם במשחק אבל אני יחסית טוב אז אם אתה בכל זאת רוצה לעשות את הסרטון אין לי בעיה להשתתף...

שם בפורום: Slayer
שם במשחק: Kill4Money
רמה: 37
דרך יצירת קשר: מסנג'ר [You must be registered and logged in to see this link.] או אימייל [You must be registered and logged in to see this link.]
חזרה למעלה Go down
http://www.site/2all.co.il/s4league
Nicolette216
Noob

מד אזהרות :

מספר הודעות : 2

הודעהנושא: Re: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptyThu Mar 31, 2011 1:02 am

אממ... קודם כל אני בת.. ואני אשמח שתצתרף אבל כניראה שאנחנו היחידים ביינתיים :/
חזרה למעלה Go down
amirpartos
Noob

מד אזהרות :

מספר הודעות : 6
Skill Points : 45

הודעהנושא: Re: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptyWed Apr 06, 2011 7:02 pm

forum name amirpartos
שם במישחק -Evil-Strik-
אתה יכול לדבר איתי בסקייפ amirpartosh
ואני רמה 15 (:
אבל אני משחק טוב היה לי רמה 40 אבל פרצו לי אותו..
חזרה למעלה Go down
MusicGod
Noob

מד אזהרות :

מספר הודעות : 4
Skill Points : 35

הודעהנושא: Re: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptyMon Jul 04, 2011 6:42 pm

שם בפורום MusicGod

שם במשחק MusicGod
חחח אני משתמש הרבה בזה

רמה 15
חזרה למעלה Go down
bar056
Noob

מד אזהרות :

מספר הודעות : 3

הודעהנושא: Re: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptyFri Dec 30, 2011 3:28 am

שם בפורם:bar056

שם במשחק:Mr.Killer054

יצרת קשר : סקייפ:badboy_054

רמה 10
חזרה למעלה Go down
XxS4RocksxX

מנהלת קטגוריית S4League

מנהלת קטגוריית S4League
XxS4RocksxX

מד אזהרות :

מספר הודעות : 167
Skill Points : 690

הודעהנושא: Re: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptySat Mar 17, 2012 5:47 am

טוב, הגיע הזמן להקים את הפורום הזה עוד פעם!
אני אתחבר יום אחרי יום עד שתכנסו גם.
חזרה למעלה Go down
itayattias
Noob
itayattias

מד אזהרות :

מספר הודעות : 4

הודעהנושא: Re: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptyTue Aug 27, 2013 8:58 pm

שם בפורום:itayattias

שם במשחק:*Israel.-.Power*

יצירת קשר:skype:itsyattias12

רמה:36
חזרה למעלה Go down
matanoad132
Noob
matanoad132

מד אזהרות :

מספר הודעות : 8
Skill Points : 65

הודעהנושא: Re: פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !   פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) ! EmptyThu Mar 12, 2015 9:32 pm

מי שרוצה להוסיף אותי בסקייפ שלי זה: לידור אבועזיזון
חזרה למעלה Go down

פרסום|בואו לעשות יחד איתי סירטון ( פרטים בפנים ) !
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» למה הנשקים .. בפנים
» בואו נארגן משחק
» מי רוצה לשחק איתי ויש לו סקייפ
» דיון| מי רוצה לעשות היום משחק?
» פרסום| פאץ' 22