S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קהילת הפורומים S4israel - הקהילה הישראלית למשחק S4league. באתר יש מדריכים וטיפים, תחרויות, טורנירים ואתגרים ומקום לשאלת שאלות.

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:

Go down 
+4
Alcoholic
Slayer
WaAaZzZaAa
BroKe
8 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
BroKe
Beginner
Beginner

מד אזהרות :
אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: Left_bar_bleue0 / 50 / 5אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: Right_bar_bleue

מספר הודעות : 13
Skill Points : 65

אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: Empty
הודעהנושא: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptyFri Oct 29, 2010 10:11 pm

טוב, אני מאמין שהסיבה שעוד לא נפתח פה נושא זה שכל הקהילה בנויה ממנהלים. הפורום הזה מת, לגמרי - הפעילות אפסית, וגם היא של המנהלים.
הבעיות הן כאלה :
כל הפורום בנוי ממנהלים, תעשו טובה, תביאו עוד אנשים חוץ מהמנהלים - יש קהילה גדולה מאוד במסנג'ר והמנהל היחיד שיש שם זה איל. תדאגו לפרסם את הפורום.
גם המנהלים שפה, הידע שלהם בS4 הוא אפסי, הם לא יודעים לשחק ואין להם שום ידע על המשחק. לפני שאתם שמים מישהו בניהול, תוודאו שהנושא המסכן שהוא עשה זה לא הדבר היחידי שהוא יודע על המשחק.
בלי קשר לזה שלמנהלים פה אין שום ידע בS4, אין להם שום ידע בניהול. במקום למנות את החברים בני ה12 שלכם למנהלים תעשו טובה ותשימו אנשים רציניים.
העיצוב זוועתי - זה עיצוב שילד בן 10 יכול לעשות והלוגו מכוער בצורה מדהימה, מבחינה ויזואלית הפורום לא יפה ולא נוח, אפשר להבין אנשים שרק נכנסים לפה ובורחים.
אתם לא עושים כלום בשביל לאחד את הקהילה, האנשים שעושים משהו בשביל זה זה הקהילה, וגם לא זו שבפורום אלא במסנג'ר - אנחנו משחקים המון ביחד. המשחקים שהמנהלים של הפורום הזה אירגנו הוא 0 עגול.

אז תעשו טובה, ותעשו קצת שינוי בשביל שהפורום הזה יזוז.
חזרה למעלה Go down
WaAaZzZaAa
Noob

מד אזהרות :
אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: Left_bar_bleue0 / 50 / 5אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: Right_bar_bleue

מספר הודעות : 9
Skill Points : 22

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptyFri Oct 29, 2010 10:29 pm

א. המנהלים לא ממש מתאמצים לחפש שחקנים לקהילה
ב. המנהלים לא יודעים כלום על המשחק ו\או על הקהילה (דאשה מנהלת והיא לא משחקת וS4ROCKS הזה בכלל לא בקהילה שבמסן ולא מכיר אפחד ואני בספק אם הוא יודע דברים על המשחק)
ג. העיצוב פה כמו בהלוויה למרות שהפורום מת אז זה מתאים
ד. אה והמנהלים בחיים לא משחקים איתנו .. בעצם אפחד לא משחק עם הקהילה חוץ ממני עודד אמיתי ואביטל
נ.ב זה גיא אז צוף אין לי זין לריב איתך
ואמיתי אני חולה עלייך כפרותעלייך 3> A gift
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

מספר הודעות : 675
Skill Points : 3890

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptyFri Oct 29, 2010 11:54 pm

זה לא נכון, אנחנו משחקים הרבה! אבל מה לעשות שאני לא יכול להצטרף לקהילה במסן? ומה לעשות שאני שונא לשחק ברובים? אני לא יודע מי אתה Broke ואני גם לא מבין למה אתה לא אומר ואני גם לא יודע מה גיא אומר עלי, אבל אני משחק טוב (לפחות אני לא כמו גיא שחושב שהוא הישראלי הכי טוב).
לניהול של הפורום לא צריך להיות קשר לידע על המשחק, צריך מנהלים בשביל הסדר.
אנחנו מנסים להביא עוד אנשים אבל אין כל כך הרבה ישראלים שמשחקים! וזה שהפורום מת זו בעייה שלנו לא שלכם, לא נעים לכם? פשוט לכו.
הכל נופל עלי? אני מנסה להשקיע בפורום אבל יותם האדמין עזב על ההתחלה ואז חזר לשבוע-שבועיים וזהו. איל לא נכנס כבר אז אני צריך קצת מנהלים לעזור לי פה.
חזרה למעלה Go down
http://www.site/2all.co.il/s4league
WaAaZzZaAa
Noob

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySat Oct 30, 2010 5:24 am

לא דיברנו עלייך יחתיכת שמוק... דיברתנו על שער המנהלים האפסים פה ושלא מבינים כלום במשחק
ואני לא הישראלי הכי טוב .. אני בין הטובים אתה עושה אנשים מנהלים על כלום ועוד אנשים שמשחקים כמו הביצה השמאלית שלי ומבינים כמו הביצה הימנית..... על מה דאשה מנהלת?? על תרגום מילה וחצי מהפורום האמיתי ודברים לא חשובים ..... והאמת היא שחוץ מהאקים בארקייד מוד היא לא שיחקה במשחק הזה בכלל. S4ROCKS הזה לא מכיר אפחד בקהילה ובחיים אפחד לא שיחק איתו
ויש מלא אבל מלא ישראלים במשחק פשוט אפחד מהם לא בפורום ........ אני מבטיח לך שיש בערך
60-100 ישראלים במשחק.
חזרה למעלה Go down
Alcoholic
משתמש בפרישה
Alcoholic

מד אזהרות :

מספר הודעות : 338
Skill Points : 1122

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySat Oct 30, 2010 3:36 pm

תקשיבו ותקשיבו טוב!
כל אחד ואחד מהמנהלים פה משחק (כולל אותי).
ואני אומר את האמת נשבר לי הזין מכולכם!!
ואם אתם חושבים שאנחנו לא מנסים להביא אנשים לקהילה אז תועים BIG TIME!!!
ורק תחכו יום אחד אתם תגיעו לפורום הזה יהוא יהיה יותר פעיל מכל פורום אחר!!
רק חכו.
ואם אתם תראו אותי משחק אני יראה לכם מה זה לא מבין במשחק.
חזרה למעלה Go down
http://thegamespleace.topgoo.net/forum.htm
BroKe
Beginner
Beginner

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySat Oct 30, 2010 8:06 pm

Alcoholic כתב:
תקשיבו ותקשיבו טוב!
רק חכו.
לא משנה את העובדה שהידע שלך בניהול שווה לעקוז שלי. כמו של כולם פה D:
צר לי לאכזב אתכם אבל רוב הישראלים שאשכרה יודעים לשחק לא נמצאים בפורום. ואני לא מדבר על הודעה וחצי, אלא על פעילות קבועה. אם אתה באמת היית טוב הייתי שומע עליך עד עכשיו ~
והמ... אני לא אמרתי שאתה לא משחק. אמרתי שהרוב הגדול של המנהלים לא מבין בשיט במשחק, וצר לי לאכזב אותך זו עובדה O_O
איך אני שבתור סתם אחד שמגיב פה פעם ב... מכיר יותר ישראלים ממך במשחק? איזה מין מנהל זה עושה אותך? XD

Slayer- זה משנה מי אני עכשיו? אני אומר לך את זה כבן-אדם שגולש בפורום. הזהות שלי ושל גיא בכלל לא אמורה להחשב בנושא הזה.
ואני מוכן להתערב שאיל הביא פי 9 יותר אנשים ממך לקהילה והוא בקושי משחק, איך זה? אתה לא מתאמץ מספיק כנראה - תבדוק פינגים ותבקש מסן מאנשים.

אני אומר לכם עכשיו, בשיא הרצינות~
כשמישהו שבאמת יודע לשחק נכנס לפורום הזה, רואה את העיצוב וקורא שני נושאים הוא ישר בורח. בגלל זה אתם צריכים להפנות קודם לקהילה במסנג'ר שייראו שלא כולנו נובים ~
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySat Oct 30, 2010 10:11 pm

BroKe כתב:
Alcoholic כתב:
תקשיבו ותקשיבו טוב!
רק חכו.
צר לי לאכזב אתכם אבל רוב הישראלים שאשכרה יודעים לשחק לא נמצאים בפורום. ואני לא מדבר על הודעה וחצי, אלא על פעילות קבועה. אם אתה באמת היית טוב הייתי שומע עליך עד עכשיו ~
והמ... אני לא אמרתי שאתה לא משחק. אמרתי שהרוב הגדול של המנהלים לא מבין בשיט במשחק, וצר לי לאכזב אותך זו עובדה O_O
איך אני שבתור סתם אחד שמגיב פה פעם ב... מכיר יותר ישראלים ממך במשחק? איזה מין מנהל זה עושה אותך? XD

Slayer- זה משנה מי אני עכשיו? אני אומר לך את זה כבן-אדם שגולש בפורום. הזהות שלי ושל גיא בכלל לא אמורה להחשב בנושא הזה.
ואני מוכן להתערב שאיל הביא פי 9 יותר אנשים ממך לקהילה והוא בקושי משחק, איך זה? אתה לא מתאמץ מספיק כנראה - תבדוק פינגים ותבקש מסן מאנשים.

כשמישהו שבאמת יודע לשחק נכנס לפורום הזה, רואה את העיצוב וקורא שני נושאים הוא ישר בורח. בגלל זה אתם צריכים להפנות קודם לקהילה במסנג'ר שייראו שלא כולנו נובים ~

בפורום הזה יש יותר מ-100 ישראלים וזה לא כל כך קצת ביחס לישראלים שמשחקים! אין לך מושג כמה אנחנו משקיעים אבל מה לעשות! זה לא כאילו שאין לי חיים ואני רק אשב על הפורום הזה כל היום ועוד אחרי שכולם עוזבים! חוץ מזה שאין לך מושג איך אני משחק ואתה לא יכול להגיד שמה שאתה חושב זאת עובדה חתיכת מפגר אגואיסט! נמאס ממך כבר! כל מה שאתה עושה כל היום זה S4, להתלהב קצת על אחרים כמה שיותר, לאכול ולישון.
נכון - אני לא מתאמץ מספיק! התאמצתי והפסקתי! למה? אין לי כוח, אין לי זמן ואין לי זין לזה! איך אתה יודע שאני לא מבין במשחק? או כל מנהל אחר כאן? ומה זה חשוב? אתה לא רצוי כאן, ולפי מה שאתה כותב אתה גם לא רוצה להיות כאן, אז למה שלא תסתום ותעזוב אותנו בשקט? אי פעם ניסינו להיות פורום מצליח כל כך?
רוצה לדעת איך זה התחיל? אני ואיל ניהלנו פורום S4 בפורום דבור שעכשיו כבר נסגר אז החלטנו לפתוח פורום יותר קטן (וחינמי) כדי לשכנע אנשים לשחק, לעזור להם להתקדם במשחק ובעיקר כי אנחנו אוהבים את המשחק ורצינו ליישם את זה, זה הכל!
זה לא כאילו שתכננתי לקבל תואר בניהול פורום או תואר בS4League! אני לא משחק בשביל לשחק איתך ואם הקהילה, אני משחק בשביל הכיף, אני לא משחק בשביל להיות הכי טוב, אני משחק בשביל הכיף!!! אוקיי?!
למקרה שתמשיך להיות עלוקה אני פשוט אתעלם ואגיד לך ללכת לעזאזל. אבל אתה? מה אכפת לך? אתה תמשיך כי זה מה שיש לך לעשות בחיים.
אם אתה חושב שאם אני לא מכיר את הקהילה או כל מנהל אחר פה לא משחק עם הקהילה זה אומר שאנחנו לא מבינים במשחק אתה דפוק במוח.
זהו, נשבר הזין ממך, אז בנימוס - צא לי מהחיים וצא לי מהפורום.
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySat Oct 30, 2010 10:13 pm

WaAaZzZaAa כתב:
לא דיברנו עלייך יחתיכת שמוק... דיברתנו על שער המנהלים האפסים פה ושלא מבינים כלום במשחק
ואני לא הישראלי הכי טוב .. אני בין הטובים אתה עושה אנשים מנהלים על כלום ועוד אנשים שמשחקים כמו הביצה השמאלית שלי ומבינים כמו הביצה הימנית..... על מה דאשה מנהלת?? על תרגום מילה וחצי מהפורום האמיתי ודברים לא חשובים ..... והאמת היא שחוץ מהאקים בארקייד מוד היא לא שיחקה במשחק הזה בכלל. S4ROCKS הזה לא מכיר אפחד בקהילה ובחיים אפחד לא שיחק איתו
ויש מלא אבל מלא ישראלים במשחק פשוט אפחד מהם לא בפורום ........ אני מבטיח לך שיש בערך
60-100 ישראלים במשחק.

יש 60~100 ישראלים במשחק? בפורום הזה יש יותר מ-100! זה שאף אחד בקהילה לא שיחק S4ROCKS אומר שהוא לא מבין במשחק? דפוקים בראש זה מה שאתם.
חזרה למעלה Go down
BroKe
Beginner
Beginner

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySat Oct 30, 2010 10:32 pm

Slayer כתב:
BroKe כתב:
Alcoholic כתב:
תקשיבו ותקשיבו טוב!
רק חכו.

בפורום הזה יש יותר מ-100 ישראלים וזה לא כל כך קצת ביחס לישראלים שמשחקים! אין לך מושג כמה אנחנו משקיעים אבל מה לעשות! זה לא כאילו שאין לי חיים ואני רק אשב על הפורום הזה כל היום ועוד אחרי שכולם עוזבים! חוץ מזה שאין לך מושג איך אני משחק ואתה לא יכול להגיד שמה שאתה חושב זאת עובדה חתיכת מפגר אגואיסט! נמאס ממך כבר! כל מה שאתה עושה כל היום זה S4, להתלהב קצת על אחרים כמה שיותר, לאכול ולישון.
נכון - אני לא מתאמץ מספיק! התאמצתי והפסקתי! למה? אין לי כוח, אין לי זמן ואין לי זין לזה! איך אתה יודע שאני לא מבין במשחק? או כל מנהל אחר כאן? ומה זה חשוב? אתה לא רצוי כאן, ולפי מה שאתה כותב אתה גם לא רוצה להיות כאן, אז למה שלא תסתום ותעזוב אותנו בשקט? אי פעם ניסינו להיות פורום מצליח כל כך?
רוצה לדעת איך זה התחיל? אני ואיל ניהלנו פורום S4 בפורום דבור שעכשיו כבר נסגר אז החלטנו לפתוח פורום יותר קטן (וחינמי) כדי לשכנע אנשים לשחק, לעזור להם להתקדם במשחק ובעיקר כי אנחנו אוהבים את המשחק ורצינו ליישם את זה, זה הכל!
זה לא כאילו שתכננתי לקבל תואר בניהול פורום או תואר בS4League! אני לא משחק בשביל לשחק איתך ואם הקהילה, אני משחק בשביל הכיף, אני לא משחק בשביל להיות הכי טוב, אני משחק בשביל הכיף!!! אוקיי?!
למקרה שתמשיך להיות עלוקה אני פשוט אתעלם ואגיד לך ללכת לעזאזל. אבל אתה? מה אכפת לך? אתה תמשיך כי זה מה שיש לך לעשות בחיים.
אם אתה חושב שאם אני לא מכיר את הקהילה או כל מנהל אחר פה לא משחק עם הקהילה זה אומר שאנחנו לא מבינים במשחק אתה דפוק במוח.
זהו, נשבר הזין ממך, אז בנימוס - צא לי מהחיים וצא לי מהפורום.
כן, אני זה שכתב שהוא משחק שעתיים עד חמש שעות ביום בS4... אני בכל זאת מאמין שיש לך זמן. אני כבר לא משחק כ"כ הרבה, אולי בזמן האחרון קצת יותר אבל בתכלס לא הרבה. מישהו אמר שאתה לא יודע לשחק? העובדה שאתה מתייחס לדברים שלא אמרתי רק מראה כמה אני צודק, שאין לך מושג איך להתייחס לדברים שלי ובגלל זה אתה מגיב סתם, בלי שום קשר. יש מרחק עצום בין לשחק ללהבין במשחק, ולמרות זאת, גם לא אמרתי שאתה לא מבין במשחק - אמרתי שרוב המנהלים לא מבינים.
אני ממש לא עלוקה, יש לי בפורום הזה 15 הודעות בלחץ ואתה בוכה שאני חופר ושאני כל היום פה? תעשה לי טובה, תהיה ריאליסטי.
עד עכשיו, לא התייחסת לאף אחד מהדברים שאמרתי בהודעה הראשית - אז לפני שאתה בכלל מעז לפנות עלי עם האשמות על מה שאני עושה לא בסדר, תקרא ותגיב - זה התפקיד של מנהל. אתה לא סתם משתמש, תזכור את התפקיד שלך.

אה, וה100 משתמשים שיש בפורום? יש לי יותר מאחד, פשוט שכחתי את הפרטים שלו. וגם לגיא יש, ואני בטוח שלעוד המון. מספר האנשים שאשכרה נרשמו לפה הוא בסביבות ה60, אני מניח. חוץ מזה, שפעילים פה 3,4 אנשים? זה שרשומים פה הרבה לא עזור לא לי ולא לך.

אני לא מבין מה אתה כ"כ נעלב, ברצינות. זה נושא משוב. ציפית שאני אפאר את הפורום ואגיד כמה הוא יפה ושאני רוצה ללקק לך את הרגליים?
חזרה למעלה Go down
WaAaZzZaAa
Noob

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySat Oct 30, 2010 10:43 pm

צוף אל תבכה אחי אני לא התכוונתי שאתה זה שלא משקיע XDD
פשוט אם אתם רוצים שהפורום הזה יצחליח לחפש אנשים במשחק לא יעזור .. תכנס לפורומים גדולים כמו FXP VGAMES ATRAF וכו' ותתחיל לפרסם את המשחק ...... (אני עשיתי זאת בFXP מה שלא הצליח)
תתקנו את העיצוב העצוב הזה כי זה עושה לי כואב ועצוב בעיניים כל השחור הזה
ואם יש 100 משתמשים בפורום איך זה שרק אני אתה אמיתי ועוד איזה 3-4 באמת מסתכלים עליו ??

וALCOHOLIC אני וBROKE יותר מנשמח לשחק איתך ולראות איך אתה Smile

אה ועוד משהו צוף : אם הקהילה כל כך קטנה אז עדיף שיהיה מנהל שבאמת מכיר את הקהילה ויודע מי שאנשים שהוא משחק איתם מאשר מנהל פלוץ בן 10 שמשחק לבד ומקבל בראש משחקנים בסופר רוקי..... אז כדי שהמנהלים יעשו פה משהו כדי שהפורום והקהילה תזוז ..... אני אומר : GTK להנהלה XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySat Oct 30, 2010 11:35 pm

WaAaZzZaAa כתב:
צוף אל תבכה אחי אני לא התכוונתי שאתה זה שלא משקיע XDD
פשוט אם אתם רוצים שהפורום הזה יצחליח לחפש אנשים במשחק לא יעזור .. תכנס לפורומים גדולים כמו FXP VGAMES ATRAF וכו' ותתחיל לפרסם את המשחק ...... (אני עשיתי זאת בFXP מה שלא הצליח)
תתקנו את העיצוב העצוב הזה כי זה עושה לי כואב ועצוב בעיניים כל השחור הזה
ואם יש 100 משתמשים בפורום איך זה שרק אני אתה אמיתי ועוד איזה 3-4 באמת מסתכלים עליו ??

וALCOHOLIC אני וBROKE יותר מנשמח לשחק איתך ולראות איך אתה Smile

אה ועוד משהו צוף : אם הקהילה כל כך קטנה אז עדיף שיהיה מנהל שבאמת מכיר את הקהילה ויודע מי שאנשים שהוא משחק איתם מאשר מנהל פלוץ בן 10 שמשחק לבד ומקבל בראש משחקנים בסופר רוקי..... אז כדי שהמנהלים יעשו פה משהו כדי שהפורום והקהילה תזוז ..... אני אומר : GTK להנהלה XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

עלוקות לא גורמות לי לבכות הן רק מוציאות לי את החשק לחיות ואתה אישית גורם לי רק כעס.
אתה חושב שלא ניסינו לפרסם? גם לנו זה לא הצליח. זה הביא רק קצת אנשים אבל לא בכמויות שציפינו. אני פלוץ בן 10? אני מקבל בראש משחקנים ברוקי? מה אם אני אגיד לך שאין קשר בין הפורום לקהילה? כל ישראלי שמשחק יכול להיות פה בפורום, לשאול שאלות ולקרוא מדריכים! לידיעתך אני עוד מעט בן 14 וחוץ מזה אחרי כל מה שעשית אני גם אוסיף אותך להנהלה? אם אני אעזוב את הפורום אני אתן לך אותו סבבה? העיקר תרד ממני כבר. אתה רואה שאתה מתלהב?
חזרה למעלה Go down
WaAaZzZaAa
Noob

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 12:43 am

יחתיכת הומו כל דבר אתה חושבים שאומרים עלייך ...... מי מדבר עלייך?? אתה באמת מנסה להשקיע
וכל שאר המנהלים פה הומואים ויש קשר בין הפורום לקהילה כל הפורום אמור להיות מקום לקהילה הישראלית ואני לא מדבר על ה20 שבמסן .... אני מדבר על כל אחד שמשחק במשחק הזה.....
חזרה למעלה Go down
גוגוומגוג
Noob

מד אזהרות :

מספר הודעות : 7
Skill Points : 23

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 1:18 am

מסכים עם BROKE
יכולתם להשקיע פאקינג 100שקל על עיצוב מקצועי קודם כל, מסכים עם כל השאר.
חזרה למעלה Go down
גוגוומגוג
Noob

מד אזהרות :

Skill Points : 23

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 1:25 am

BroKe כתב:
טוב, אני מאמין שהסיבה שעוד לא נפתח פה נושא זה שכל הקהילה בנויה ממנהלים. הפורום הזה מת, לגמרי - הפעילות אפסית, וגם היא של המנהלים.
הבעיות הן כאלה :
כל הפורום בנוי ממנהלים, תעשו טובה, תביאו עוד אנשים חוץ מהמנהלים - יש קהילה גדולה מאוד במסנג'ר והמנהל היחיד שיש שם זה איל. תדאגו לפרסם את הפורום.
גם המנהלים שפה, הידע שלהם בS4 הוא אפסי, הם לא יודעים לשחק ואין להם שום ידע על המשחק. לפני שאתם שמים מישהו בניהול, תוודאו שהנושא המסכן שהוא עשה זה לא הדבר היחידי שהוא יודע על המשחק.
בלי קשר לזה שלמנהלים פה אין שום ידע בS4, אין להם שום ידע בניהול. במקום למנות את החברים בני ה12 שלכם למנהלים תעשו טובה ותשימו אנשים רציניים.
העיצוב זוועתי - זה עיצוב שילד בן 10 יכול לעשות והלוגו מכוער בצורה מדהימה, מבחינה ויזואלית הפורום לא יפה ולא נוח, אפשר להבין אנשים שרק נכנסים לפה ובורחים.
אתם לא עושים כלום בשביל לאחד את הקהילה, האנשים שעושים משהו בשביל זה זה הקהילה, וגם לא זו שבפורום אלא במסנג'ר - אנחנו משחקים המון ביחד. המשחקים שהמנהלים של הפורום הזה אירגנו הוא 0 עגול.

אז תעשו טובה, ותעשו קצת שינוי בשביל שהפורום הזה יזוז.
+1
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 4:23 am

WaAaZzZaAa כתב:
יחתיכת הומו כל דבר אתה חושבים שאומרים עלייך ...... מי מדבר עלייך?? אתה באמת מנסה להשקיע
וכל שאר המנהלים פה הומואים ויש קשר בין הפורום לקהילה כל הפורום אמור להיות מקום לקהילה הישראלית ואני לא מדבר על ה20 שבמסן .... אני מדבר על כל אחד שמשחק במשחק הזה.....

אני פשוט מתעלם מכל מה שכתבת בצורה אלימה ואני מגיב רק לדברים שאני רוצה להגיב עליהם.
בינתיים אין לי בעייה לשחק עם אנשים שאני לא מכיר (סרבר ENGLISH). אנחנו באמת ניסינו והצלחנו להביא לפה אנשים. 100 אנשים יחסית למספר האנשים שמשחקים מישראל זה לא מספר כזה קטן. אבל אחרי שיותם עזב ואיל עזב כבר הפסקתי לנסות, מה לעשות? אולי אני בכלל משחק עוד משחקים חוץ מS4? אולי אני לא יושב שעות על גבי שעות על הפורום הזה (כמו שעשיתי שנה שעברה)? אולי יש לי דברים יותר חשובים לדאוג להם מאשר אם אני משחק עם ישראלים או עם אמריקאים? לפחות שם אם אני מפסיד או מת לא יזכרו לי את לכמה חודשים נכון גיא?
חזרה למעלה Go down
BroKe
Beginner
Beginner

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 6:20 am

אתה שם לב שעד עכשיו לא נתת שום הסבר או פתרון לאף אחת מהבעיות כאן?
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 1:28 pm

אולי זה בגלל שלי אין בעיות?! אני מנסה להסביר שכולם גם ככה עוזבים וכבר מתחיל להימאס לי לנסות עד למצב שכבר לא אכפת לי. למשחק עצמו לא נכנסתי כבר שבוע. יש לי בעיות יותר גדולות מזה.
חזרה למעלה Go down
avital
Noob
avital

מד אזהרות :

Skill Points : 114

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 2:45 pm

OMG.... הם דווקא צודקים ... אם הייתם משקיעים ....היו באים אנשים , ככה ריק פה .
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 9:21 pm

עוד אחד? הפסקתי להשקיע כי כולם פרשו!
חזרה למעלה Go down
WaAaZzZaAa
Noob

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 10:12 pm

אפחד לא פרש להפך עכשיו יש מלא שחקנים ישראלים שמצאנו......
ואם הפסקת להשקיע אז תן למישהו אחר את הפורום או שתתחיל לזוז ותתקן את מה שאמיתי אמר
אפחד לא יבוא לפורום שאפילו המנהלים בו לא גולשים בו ורק מזיינים את השכל והעיצוב המכוער הזה..
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 10:48 pm

תגיד לי יש לך בעיות? זה הפורום שלי! אם אתה כל כך רוצה את הקהילה הישראלית תפתח פורום משלך יא קשה הבנה. בפעם ה-100 לא באלי "לתקן" כלום ובפעם ה-1000 צא לי מהחיים!
חזרה למעלה Go down
BroKe
Beginner
Beginner

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptySun Oct 31, 2010 11:36 pm

כנראה שאתה באמת לא מבין מה המשמעות של לנהל קהילה... אני מקווה שתתבגר ותבין Smile
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptyMon Nov 01, 2010 3:43 am

חתיכת קשה הבנה מה הבעייה שלך!?!??! אני לא רוצה לנהל את הקהילה!!!!!!!! !@@#^#$&$%& חתיכת זין עקום מה הבעייה שלך?!?!?! אני רוצה לנהל את הפורום שלי בשקט!!!!! לא באלי לחפש עוד אנשים!!!!!! הפורום הזה שייך לי (לא רק לי) וזכותי לא לעשות כלום!!!!!
חזרה למעלה Go down
WaAaZzZaAa
Noob

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptyMon Nov 01, 2010 11:07 pm

ההורים שלך אחים?? באים אנשים ומציעים לעזור לך להרים את הקהילה הזאת ואתה מסרב
אם אתה לא רוצה להגדיל את הקהילה ולעשות משהו אז זדיין
ראש פיטרוזיליה מפגר -_-
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

הודעהנושא: Re: אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:   אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D: EmptyTue Nov 02, 2010 1:24 am

אני אומר לך ולחברים שלך מי שהם לא יהיו שאני לא רוצה! תפתחו פורום משלכם!
חזרה למעלה Go down

אם אתם כ"כ רוצים משוב... הנה לכם D:
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [משוב] - כמה דברים.
» רוצים להיות בCLAN שלי
» דיון| רוצים אתגר של צייסר?
» סקר| איזו קונסולה יש לכם ואיזו קונסולה הייתם רוצים שתהיה לכם