S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.


קהילת הפורומים S4israel - הקהילה הישראלית למשחק S4league. באתר יש מדריכים וטיפים, תחרויות, טורנירים ואתגרים ומקום לשאלת שאלות.
 
אינדקסהרשםהתחבר

 

 סיקור| RuneScape

Go down 
מחברהודעה
Alcoholic
משתמש בפרישה
Alcoholic

מד אזהרות :
סיקור| RuneScape Left_bar_bleue0 / 50 / 5סיקור| RuneScape Right_bar_bleue

מספר הודעות : 338
Skill Points : 1122
תאריך הצטרפות : 02.05.10
גיל : 24
מיקום : כפר סבא

סיקור| RuneScape Empty
הודעהנושא: סיקור| RuneScape   סיקור| RuneScape EmptySat May 15, 2010 9:45 pm

פיתוח המשחק:קוד המשחק המקורי נכתב על ידי אנדרו גוואר בשנת 1998, עבור המשחק "DeviousMUD". מנוע המשחק, רונטק, מאוחר יותר שוכתב על ידי אנדרו יחד עם אחיו פול תחת השם "רונסקייפ" והושק לראשונה בגירסת בטא ב-4 בינואר 2001. אנדרו כתב את הקוד, פול היה אחראי לעיצוב הגרפי. המשחק המלא הוצע ללא תשלום, והופעל מביתו של אנדרו. עד סוף שנת 2001 הגיע מספר המנויים הפעילים לכמיליון.

לאור ההצלחה, בדצמבר 2001 חברו שני האחים לשותף שלישי להקמת החברה ג'גאקס (עד לאחרונה היה המשחק המוצר היחידי שלה). ב-27 בפברואר 2002 הוצג לראשונה שירות מנויים בתשלום. השירות כלל סידרה של הרחבות שלא נכללו בגרסה החופשית.

במרץ 2004 הוציאה החברה את הגרסה השנייה והמוכרת יותר של המשחק שהציגה ממשק גרפי תלת ממדי חדש ועדכני יותר. שמה של הגרסה הקודמת שונה אז ל"רונסקייפ קלאסיק" (RuneScape Classic) והגרסה החדשה אימצה את השם "רונסקייפ 2".

ב-14 בפברואר 2007 הושק תרגום של המשחק לשפה הגרמנית (התרגום הראשון של המשחק לשפה שאיננה אנגלית). עד סוף שנת 2007 הגיע מספר המנויים בתשלום למיליון ‏.

החל מ-2007 ועד היום, נקטה החברה בסדרה ארוכה של צעדים במטרה למנוע את הסכר בנכסים וירטואלים מחוץ לעולם המשחק (Real World Trading). לאחר מספר שינויים משניים שנערכו במהלך 2007, החלה החברה בסופה של אותה השנה לנקוט באמצעים חריפים יותר עם הצגת בית הסחר‏‏ בנובמבר, וביטולו של ה"ישימון" בדצמבר, אזור הנועד לקרבות בין-שחקנים ויכל לשמש ככלי לעקיפת הגבלות הסחר. ניסיון למנוע עסקאות לא מאוזנות, ראה הכנסה של מגבלות נוספות על הסחר החופשי בינואר 2008. הפרות בוטות של המגבלות החדשות גררו סגירה של כ-60,000 חשבונות על ידי החברה בתקופה שלאחר מכן‏‏.

ביולי 2008 הושקה גרסה חדשה למשחק תחת השם "Runescape HD". הגרסה החדשה, שהתבססה על הגרסה הרביעית של רונטק, מציגה ביצועים ויכולות גרפיים משופרים למשחק (High Detail).

באוקטובר 2008 הוצגו עולמות משחק חדשים בהם שחקנים יכולים להילחם זה בזה, כמעט בכל מקום על מפת המשחק. עולמות אלו מכונים עולמות PvP.‏‏

הגרסה העדכנית של מנוע המשחק היא רונטק 5.המשחק מתעדכן אחת לשבוע או שבועיים בשיפורים גראפיים או בתכנים חדשים כגון מטלות, קווסטים ויכולות.שרתים ועולמות משחק:

למשחק 169 שרתים ברחבי העולם, מתוכם חמישה בשפה הגרמנית, שניים בצרפתית וחמישה בפורטוגזית. שני שליש מהשרתים מארחים את המשחק החינמי. הגישה החופשית למשחק רונסקייפ מוגבלת לשרתיו החינמיים, ואינה מקיפה את המשחק במלואו, בין היתר, מפת העולם חלקית ומרבית הקווסטים, משימות ומיומנויות אינם זמינים אלא רק בשרתים לחברים. לא ניתן לשחק במשחק ללא גישה לשרתיו ולכן יש להיות מקוונים כדי להשתתף.

עולם המשחק מתארח על שרתיו בצורה "מתמדת", כלומר, ניתוק משרת המשחק לרוב אינו גורר אובדן של נתוני משחק כדוגמת הישגים, פריטים באמתחת הדמות ושינויים בעולם סביב השחקן.

חברות במשחק מאפשרת גישה לשרתים הנוספים ובכך לעולם המלא ולמכלול התוספים. החברות כרוכה בדמי-מנוי חודשיים (לפחות 5.95$ בחודש דרך כרטיס אשראי ואמצעי תשלום אחרים כגון PayPal) חלה על דמות אווטאר אחת מוגדרת (קיימת או חדשה) ומאפשרת לשחקן להתחבר הן לשרתים בתשלום כמו גם לשירותים נלווים (בנוסף לשרתים החופשיים ולשירותים הזמינים לכל).

מאחר ומרבית התוספים וההרחבות למנויים אינם רלוונטיים לדמויות אווטאר חדשות, בקרב קהילת השחקנים מקובל לרכוש מנוי רק לאחר פיתוח האווטאר על השרתים החופשיים.

קול וגראפיקה:סביבת המשחק הינה תלת-ממדית ונגישה בשתי תצורות גרפיות, הנבדלות זו מזו ברמת פרטי הטקסטורה: SD ו-HD (רמת פרטים נמוכה וגבוהה, בהתאמה) אם כי גם רמת הפרטים הגבוהה, ביחס לכלל המשחקים מהז'אנר בשוק, הינה מתחת לסטנדרט הנהוג בתחום.בעוד שרוב חברות משחקי המחשב הקיימות כיום שואפות לנצל את הטכנולוגיות החדישות ביותר המצויות, ג'גאקס נמנעת במתכוון מכך. לטענת החברה, ניתן באופן זה לשמור על דרישות מערכת מינימליות שיאפשרו לכל מחשב בעל דפדפן התומך בשפת ג'אווה וחיבור לרשת להשתתף במשחק, ולאפשר בכך השתתפות כמעט מכל מקום.


משימות ומשחקונים
משימות (או קווסטים) הן סדרה של מטלות בעלות סיפור רקע ששחקנים יכולים לבחור ולהשלים. המשימות במשחק מחולקות לרמות קושי שונות, ודורשות לעתים מיומנות בכישורים מסוימים או השלמה של משימות ספציפיות אחרות כתנאי להתחלתן.

במקומות מסוימים במפת המשחק ניתן למצוא הבדלים בצורה בה המשחק משוחק, מאחר שבוצעו שינויים קלים בממשק ובכללים. במקומות הללו נקבעו מטרות משניות שעל השחקן להשיג, ולפיהן נקבעת הצלחתו של השחקן במה שמכונה "משחקון" בהקשר למטרות המשחקון. לדוגמה, במסגרת המשחקון "צייד הראשים" על השחקן לאתר ולהרוג שחקן אחר. בגבולות משחקון זה יכולות דמויות להרוג להיהרג, דבר שאינו אפשרי בדרך כלל על מפת המשחק הרגילה. על פי רוב, מתוגמל השחקן בסוף המשחקון בפרס כנקודות נסיון, כסף, חפצים ועוד. יציאה מתחום המשחק המוגדר למשחקון תגרור לרוב סיום המשחקון בהפסד, ללא זכאות לפרס.

לחימה וקרבות PvP:
הלוחמה נערכת בזמן אמת כאשר טקטיקת התקיפה נקבעת על ידי בחירה באחת ממיומנויות קרב; עימות פנים אל פנים, תקיפה מגית או טיווח מרחוק.

בעבר, קרבות בין-שחקנים (PvP) נתאפשרו רק בחלק ממפת עולם המשחק אשר הוכשר לכך. ברונסקייפ קלאסיק מרבית האזורים שמחוץ לעיירה של לומברידג' היו כאלה. בגרסה המאוחרת יותר, רונסקייפ 2, צומצם התחום לכדי אזור ה"ישימון" (Wilderness) וקרבות שכאלה זכו לכינוי "קרבות ווילדי". בצעד שעורר תרעומת רבה בקהילת השחקנים הוחלט מאוחר יותר לבטל את האזור, ומשך מספר חודשים לא ניתן היה לנהל קרבות אווטארים אלא במשחקונים כדוגמת "צייד הראשים". באוקטובר 2008 השיקה ג'גאקס שרתים המאפשרים קרבות בין-שחקנים כמעט על כל מפת עולם המשחק.

כלכלה ומסחר:
המטבע הנפוץ במשחק הוא "פיסות זהב" (gp), המשמש כאמצעי הרשמי לסחר חליפין בין-שחקנים, ותכופות גם בעסקאות עם דמויות שאינן-שחקן. ברם, מטבע זה איננו אוניברסלי, ובאזורים מסוימים בעולם המשחק הסחר עם דמויות המשחק מתנהל באמצעים אחרים.

עד שנת 2008 המסחר התבצע ישירות בין-שחקנים, או דרך חנויות התמחות שאינן בשליטת שחקן. רצון לפקח על כלכלת המשחק הצומחת הביא להוספת בית הסחר (Grand Exchange) בשנת 2008, במקביל להגבלת מסחר ישיר בין-שחקנים. שינויים אלו שינו את הדינמיקה במשחק, מה שגרם לשחקנים רבים לעזוב את המשחק.

בית הסחר מגשר בין הצעות שחקנים למכירה וקנייה של סחורות, ללא צורך באינטראקציה בין הצדדים. למעשה, אופי המסחר בעל דמיון רב למסחר בעולם האמיתי כאשר מחיר פריט מושפע על ידי היצע וביקוש. להוציא פריטים בודדים שאינם ניתנים להעברה מרבית הפריטים במשחק נחשבים לסחורות ברות-חליפין, בין אם מדובר בחומר גלם כגון עפרה, מתכלה כגון דג מאכל, מוצר מוגמר כגון חרב או מגן, או מותרות כגון פריט לבוש שאינו בר שימוש.תמונות וסרטונים מהמשחק:
סיקור| RuneScape Runescape01
סיקור| RuneScape Runescapess5קרדיט ל-YouTube, ויקיפדיה, Google ולי ולתומר חבר טוב שלי על הסיקור הזה.
תהנוSmile.
השקענו הרבה אז מקווה שתהנו ושגם אתם תתחילו לשחק!
חזרה למעלה Go down
http://thegamespleace.topgoo.net/forum.htm
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :
סיקור| RuneScape Left_bar_bleue0 / 50 / 5סיקור| RuneScape Right_bar_bleue

מספר הודעות : 675
Skill Points : 3890
תאריך הצטרפות : 15.11.09
גיל : 23
מיקום : כפר סבא

סיקור| RuneScape Empty
הודעהנושא: Re: סיקור| RuneScape   סיקור| RuneScape EmptySat May 15, 2010 9:55 pm

אוקיי אז תן לי להבין, העתקת מויקיפדיה מילה במילה, חיפשת בגוגל תמונות ושמת 3 תמונות ואז הוספת סרטונים מיוטיוב.
אני בטוח שאתה ותומר השקעתם בזה הרבה!
תפסיק עם זה טומי פעם שלישית שאתה עושה את זה!!!
יורדות לך 200 SP + נעול + מועבר לארכיון.

_________________
סיקור| RuneScape Wteygwz0nhyb
צוף - מנהל ראשי

רמה 35 בS4 League
שם במשחק Kill4Money.

בעיות, שאלות, תלונות, הכל תשלחו לי בפרטי אני אשתדל לענות מהר Smile
או שתשלחו לי אימייל ל zoofenosh1@gmail.com


סיקור| RuneScape Cfc834a85a99539671aaf968dc

לאתר שלי בנושא S4League http://2all.co.il/web/sites2/s4league
את כל המדריכים שלי כתבתי שם קודם ואז העברתי לפה.

מד הודעות:
400 500 600 700 800
חזרה למעלה Go down
http://www.site/2all.co.il/s4league
 
סיקור| RuneScape
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
S4 League - Israel :: מערכת :: ארכיון-
קפוץ אל: