S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
אינך מחובר, אנא התחבר. אם אינך רשום אנא הרשם כעת.
S4 League - Israel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קהילת הפורומים S4israel - הקהילה הישראלית למשחק S4league. באתר יש מדריכים וטיפים, תחרויות, טורנירים ואתגרים ומקום לשאלת שאלות.

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים

Go down 
4 posters
מחברהודעה
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :
הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים Left_bar_bleue0 / 50 / 5הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים Right_bar_bleue

מספר הודעות : 675
Skill Points : 3890

הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים Empty
הודעהנושא: הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים   הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים EmptyTue May 25, 2010 3:28 am

שלום.
ביומיים האחרונים עשיתי כמה שינויים במשמתשים בקשר לדרגות שלהם, חלק לטובה וחלק לרעה...

קודם כל, מזל טוב לנעם - TheDMKiller שקודם לפקח (פקח הוא מישהו שמנהל על כל הפורומים, אבל בכל זאת אין לו הרשאות ללוח ניהול)!

שנית, מזל טוב לרום - ????? שקודם למנהל פורום משחקים!

שלשית, מכיוון שנעם כבר לא אחראי רק על קטגוריית שונות, נדב - aruaman הועבר להיות מנהל קטגוריית שונות במקום מנהל קטגוריית S4League.

רביעית (החלק הרע יותר), טומי שקיבל באן והשתחרר ממנו, נשאר כמנהל קטגוריית S4League אך קיבל אזהרה נוספת וכרגע יש לו 3 אזהרות ולא יוכל לקבל קידום לדרגה גבוהה יותר.

חמישית, כעת אני - S4_Slayer ו-איל - The-Doctor שודרגנו לדרגת בעלים (לכן צבע שם המשתמש שלנו הוא אדום בהיר ולא בורדו) כך שעכשיו יש לכם אפשרות להפוך למנהלים ראשיים (ניהול כל הפורומים, גישה ללוח הניהול ובעצם כל ההרשאות שיש לבעלים חוץ מעריכת הפרופילים של הבעלים)!!!

עוד שינויים:
* הוספנו לכם עוד סמיילים ובקרוב נוסיף עוד.
* כעת שמות הדרגות שבדף הראשי למטה כתובים בסדר דרגתי, מה"בעלים" בצד ימין ל"חברי כבוד" בצד שמאל, שימו לב שכל מי שנמצא בקבוצה כלשהי שם המשתמש שלו צבוע בצבע של הקבוצה בה הוא נמצא.

יום טוב ושבוע טוב מהמנהלים!

נערך לאחרונה על-ידי S4_Slayer בתאריך Wed Jun 30, 2010 5:59 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
http://www.site/2all.co.il/s4league
TheDMKiller
Super Rookie
Super Rookie
TheDMKiller

מד אזהרות :
הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים Left_bar_bleue1 / 51 / 5הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים Right_bar_bleue

מספר הודעות : 188
Skill Points : 531

הודעהנושא: Re: הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים   הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים EmptyTue May 25, 2010 11:36 am

תודה רבה!!! study
חזרה למעלה Go down
http://noampfeifel.tipo.co.il
XxS4RocksxX

מנהלת קטגוריית S4League

מנהלת קטגוריית S4League
XxS4RocksxX

מד אזהרות :
הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים Left_bar_bleue0 / 50 / 5הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים Right_bar_bleue

מספר הודעות : 167
Skill Points : 690

הודעהנושא: Re: הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים   הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים EmptyThu Jun 03, 2010 2:13 pm

רגע זה אומר שירדתי בדרגה?
אוף טוב פרשתי מ-s4league אז באמת למה שאני אנהל את הפורומים האלה(s4league)
חזרה למעלה Go down
S.o.S_HELP
Noob

מד אזהרות :

מספר הודעות : 1
Skill Points : 0

הודעהנושא: Re: הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים   הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים EmptyFri Jun 11, 2010 5:49 pm

אחי אתה יכול לצרף אותי לקלאן של ישראל אני רמה 24 קוראים לי S.o.S_HELP ויש לי
AP ואני סוס בזה אז תצרף אותי
חזרה למעלה Go down
Slayer
מנהל ראשי
מנהל ראשי
Slayer

מד אזהרות :

מספר הודעות : 675
Skill Points : 3890

הודעהנושא: Re: הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים   הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים EmptyFri Jun 11, 2010 9:56 pm

S.o.S_HELP כתב:
אחי אתה יכול לצרף אותי לקלאן של ישראל אני רמה 24 קוראים לי S.o.S_HELP ויש לי
AP ואני סוס בזה אז תצרף אותי

קודם כל ברוך הבא לפורום Smile
וב', אתה רק צריך להיות בלובי במשחק, ללחות על הכפתור C, ושם לכתוב את השם של הקלאן שלנו TeamIsrael.

ולנדב, אתה לא יורד דרגה, זה פשוט שטומי היה בניהול S4League לפניך ואתה הצטרפת אליו והוא היה צריך להתחלק איתך בניהול. עכשיו כשאין אחראי קטגוריית שונות זה יותר הגיוני שאתה תהיה בעל תפקיד זה. וחוץ מזה, עכשיו יש לך קטגורייה משלך.
חזרה למעלה Go down
http://www.site/2all.co.il/s4league

הכרזה| שינויים ותוספות בדרגות עבור משתמשים מסויימים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» הכרזה| נוספה מערכת נקודות לאתר! (שימו לב, יש שינויים + EVENT)
» שינויים בעקבות תחילת הקיץ והחופש הגדול + זעקה לפרסום הפורום!
» הכרזה| עליתי לרמה 34
» הכרזה| שינוי כינוי
» הכרזה| לכל אלה שנרשמו לטורניר!